Lotnictwo to pasja! To wielka rodzina!

Lotnictwo to pasja! To wielka rodzina!
Lotnictwo to pasja! To wielka rodzina!
Wczorajszy dzień w naszej szkole był szczególnie ważny, ponieważ odwiedziły nas klasy ósme ze Szkoły Podstawowej w Orle, Glinie, Dybkach i Nagoszewa.
Podczas wizyty przedstawiliśmy im swoją ofertę promocyjną, w której zaprezentowaliśmy kierunki kształcenia, możliwości pracy jak i plusy bycia z nami. Oczywiście jak to się mówi „Nie samą nauką człowiek żyje” dlatego w prezentacji staraliśmy się ukazać również życie wewnętrzne szkoły, działania SU oraz liczne wyjazdy.
Wszystko to było przeplatane ze śpiewem naszych uczennic, Pani Dyrektor oraz naszego gościa-laureatki ogólnopolskich konkursów piosenkarskich, Oliwii Bauer.
Odbyła się również spektakularna i niespotykana, prezentacja DRONÓW  którą zaplanowali przedstawiciele PAŻP(Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej). Następnie przedstawili po krótce podstawowe informacje używania dronów, a to wszystko DLA WAS, klas ósmych
Na koniec odbyły się także zajęcia uczniów technikum z PAŻP na temat klasyfikacji, charakterystyki i możliwości pracy przy dronach.
Zachęcamy do obejrzenia filmiku, w którym wszystko pokazaliśmy! W kolejnych dniach również pokażemy dokładniej co się dzieje u nas w szkole. Śledźcie nas na bieżąco na Facebooku, ponieważ codziennie będą pojawiały się nowe informacje.