Konkurs „Lotnictwo moja pasja”

Konkurs „Lotnictwo moja pasja”

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konkursie organizowanym przez Centrum Szkolenia Lotniczego Technikum Lotnicze w Nagoszewie pt. „Lotnictwo moja pasja”. Zachęcamy do podzielenia się w formie filmiku swoją pasją do lotnictwa.

Poradnik konkursowy.

Pomysł

Zadaniem konkursowym jest zobrazowanie swojej pasji do lotnictwa w formie filmu. Zastanów się w jaki sposób chcesz o niej opowiedzieć. Może to być sposób poważny lub też śmieszny. A możesz również wcielić się w sławną osobę związaną z lotnictwem.

Zbieranie materiałów

Czas na pracę – pracę detektywa. Po wybraniu sposobu w jaki opowiesz o swojej pasji zbierasz informacje o osobie , samolocie, wydarzeniu, następnie  musisz zastanowić się jak przekazać je w sposób ciekawy. Wiele z usłyszanych informacji może Cię naprawdę zaskoczyć.

Film

To co udało się Tobie ustalić należy nagrać i przedstawić w postaci krótkiego (60-120 sec.) materiału filmowego. Musisz zdecydować, czy sam opowiesz wyniki swoich poszukiwań, czy nagrasz kogoś, kto najbardziej obrazuje Twoją pasje do lotnictwa. Pamiętaj film ma być ciekawy i ujmować.

Przesłanie pracy

To już  koniec! Film – wynik Twojej pracy opublikuj na YouTube.

 

Formularz konkursowy i oświadczenie

Wypełnij  formularz zgłoszeniowy , załącz zgodę  na udział w konkursie i publikację wizerunku kandydata (w przypadku osoby niepełnoletniej oświadczenie podpisuje rodzic lub opiekun prawny kandydata!), wstaw link do pracy konkursowej – i gotowe!

Pamiętaj, żeby zmieścić się w terminie!

 

Regulamin konkursu znajdziesz TU

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz TU

Zgodę na udział w konkursie znajdziesz TU

 

Powodzenia!!! Teraz zostało Ci już tylko oczekiwanie na rozstrzygnięcie konkursu.