JESTEŚ ZAINTERESOWANY  NAUKĄ NA KIERUNKU LOGISTYCZNYM?

JESTEŚ ZAINTERESOWANY  NAUKĄ NA KIERUNKU LOGISTYCZNYM?

UWAGA ABSOLWENCI KLAS ÓSMYCH

ZAINTERESOWANI  NAUKĄ NA KIERUNKU LOGISTYCZNYM

MAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA!!!

 

Centrum Szkolenia Lotniczego Technikum  Lotnicze w Nagoszewie

Technik Eksploatacji Portów i Terminali

Zainteresowani działaniem portów, terminali lotnisk, którzy chcieliby podjąć pracę związaną z magazynowaniem oraz przeładunkiem towarów, powinni rozpocząć naukę na kierunku eksploatacji portów i terminali. To zawód z branży transportowo logistycznej który daje szerokie możliwości zatrudnienia. Absolwent tego kierunku, może podjąć pracę nie tylko w portach i terminalach ale też we wszystkich centrach logistycznych i miejscach gdzie wymagana jest wiedza logistyczna z zakresu magazynowania, transportu, załadunku i obsługi pasażerów. Technik eksploatacji portów i terminali należy do grupy eurozawodów, co oznacza, że po ukończeniu kierunku, można szukać zatrudnienia, można szukać zatrudnienia nie tylko w kraju ale też za granicą.

Dodatkowo klasa o kierunku Technik Eksploatacji Portów i Terminali
w Technikum Lotniczym w Nagoszewie będzie umożliwiała uzyskanie międzynarodowego certyfikatu ze znajomości języka angielskiego.

Zapraszamy do składania dokumentów w ramach kształcenia w zawodzie

Technik Eksploatacji Portów i Terminali.

Oferujemy  naukę w małych grupach, w cichej bardzo ładnie położonej szkole z dala od miejskiego zgiełku w niepowtarzalnej, spokojnej atmosferze wśród przyjaźnie nastawionego, profesjonalnie przygotowanego grona pedagogicznego.

 Szkoła organizuje dojazd uczniów z dworca autobusowego w Ostrowi mazowieckiej dopasowując plan zajęć do rozkładu jazdy przewoźników. Posiadamy również zagwarantowane miejsca  noclegowe w Bursie szkolnej w Ostrowi mazowieckiej.