Dołącz do Nas…

Dołącz do Nas…

Drogi Uczniu, Droga Uczennico…

Zbliża się czas, kiedy Twoja nauka w szkole podstawowej dobiega końca. Z pewnością zadajesz sobie pytania: co dalej? Czym chcę się zajmować w życiu? Jak dokonać najlepszego wyboru? Odpowiedzi na te pytania jest wiele. Czy jakakolwiek odpowiedź jest dobra? Tego nie wiem, ale wiem, że to do Ciebie należy podjęcie decyzji i wybór kim chcesz zostać w przyszłości. Pamiętaj, aby dokonać dobrego wyboru musisz zastanowić się czego chcesz oraz zapoznać się z możliwościami jakie daje Ci otoczenie.

Mam dla Ciebie jedną z takich propozycji, którą również możesz rozważyć – Technikum Lotnicze w Nagoszewie. Jak już pewnie wiesz jesteśmy szkołą lotniczą z dość szeroką i ciekawą ofertą. W tym momencie z pewnością przez myśl przeszło Ci pytanie – Ja i szkoła lotnicza? Może wydawać Ci się, że to mało realne i abstrakcyjne, ale zapewniamy, że lotnictwo to coś, co w Twoim życiu pojawi się wielokrotnie.

Zastanów się przez chwilę…

Podróże obecnie są bardzo popularne – krajoznawcze czy służbowe to nie ma większego znaczenia. Znaczenie ma ich częstotliwość i sposób w jaki je odbędziemy. Samochód, pociąg, rower – to wszystko środki transportu, które umożliwiają nam przemieszczanie się po danym obszarze. Pomyśl, jaki środek transportu z roku na rok staje się coraz bardziej popularny? Tak, samolot! Szybki, wygodny i bezpieczny środek transportu. Dlaczego ja w ogóle o tym wspominam? Dlatego, że z roku na rok na rynku pracy zwiększa się również zapotrzebowanie na osoby, które mogą podjąć prace w zawodach związanych z lotnictwem. Pilot, stewardesa, steward, mechanik, logistyk, informatyk i wiele innych zawodów… to wszystko są osoby potrzebne do tego, aby samolot mógł wzbić się nad ziemię, a tysiące osób dziennie mogły podróżować po świecie.

Nauka w Technikum Lotniczym w Nagoszewie nie oznacza, że musisz zostać pilotem. Możesz nim zostać, jeśli zechcesz, ale możesz również zdobyć inny, opłacalny zawód, który pozwoli Ci na pracę w lotnictwie. Przemyśl moją propozycję, może to właśnie Ty zostaniesz mechanikiem wysokich lotów bądź staniesz się częścią lotniczego świata na ziemi.

Jeśli masz jakieś pytania śmiało możesz napisać, zadzwonić bądź odwiedzić szkołę. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Lotnik… 🙂